Elektronik Hurdası

Anakart Hurdası

Bilgisayar sistemlerinin kasasında bulunan ekonomik ömrünü tamamlamış olan elektronik kart hurdalarıdır. Elektronik kart hurdaları. Masa üstü veya kişisel bilgisayarlara 80 Gram ile 600 gram arasında değişkenlik göstermektedir. Alımı yapılan anakart hurdaları yapılması gereken işlemler sonucunda tekrar geri dönüşüme kazandırılmaktadır.Sizinde değerlendirilmeyi bekleyen anakart,bilgisayar hurdası,monitör hurdalarınız var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Kablo Hurdası

Tüm elektronik ve elektrikli cihazların enerji akımını sağlayarak çalışmasını sağlayan kablolar yüksek gerilim yada uzun süre kullanım sonrasında deforme olması sonucunca hurdaya ayrılmaktadır. Hurdaya ayrılan kablolar içindeki değerli metal olan bakır’lardan ayrılarak geri dönüşüm ile tekrar kazanılmaktadır. Sizinde hurda kablo‘larınız var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Elektronik Hurdalar

Hayatımızın bir çok alanında kullandığımız elektronik cihazlar cep telefonu,bilgisayar,güç kaynakları,yazıcı,fotokopi makinesi,modem,ups,kablolar ve benzeri bir çok ürün bir süre sonra ömrünü tamamlayıp hurdaya ayrılmaktadır. Sizinde elektronik hurda cihazlarınız var ise lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hurdanızı Nakit Alıyoruz!


Hurdanıza Teklif Verelim!


""
1
Adınız
Telefon Numaranız
Mesajınız
0 /
Previous
Next

Hemen Ara 0 5 3 2 0 1 2 1 7 3 4
İletişime Geçin!